Eliminacje miejsko-gminne OTWP w Sulęcinie

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

W świetlicy szkolnej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Sulęcinie, 19 marca odbyły się eliminacje miejsko - gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

W konkursie wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II z Sulęcina – opiekun uczniów Maria Howil, Szkoły Podstawowej im. Polskich Strażaków z Trzemeszna Lubuskiego - opiekun uczniów Iwona Wołowska, Szkoły Podstawowej im. Polskiego Żołnierza z Wędrzyna – opiekun uczniów Tomasz Lipski, Szkoły Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków z Sulęcina – opiekun uczniów Jerzy Wysoczański, Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej z Sulęcina – opiekun uczniów Mariusz Kulossa i Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza z Sulęcina – opiekun uczniów Grzegorz Turek.

Komisja konkursu w składzie: mł. bryg. Rafał Sobczak – przewodniczący komisji, Bożena Dudarz – sekretarz konkursu i Grzegorza Gap – juror, po dokonaniu oceny prac pisemnych i rozgrywek finałowych, do eliminacji powiatowych OTWP „Młodzież zapobiega pożarom” zakwalifikowała:

1. w grupie wiekowej szkół podstawowych klas I – IV – Lenę Sobczak, Mateusza Kieszkowskiego i Małgorzatę Olszowską,

2. w grupie wiekowej szkół podstawowych klas V – VIII – Amelię Dudasz, Tymoteusza Konopko i Julię Suchecką,

3. w grupie wiekowej szkoły ponadpodstawowe – Zuzannę Potopowicz, Dominikę Jasińską, Marcina Rajfura i Krystiana Matkowskiego.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali nagrody wybrane przez siebie ufundowane przez Urząd Miejski w Sulęcinie, a dyplomy wręczył burmistrz Sulęcina Dariusz Ejchart. Upominki otrzymali również opiekunowie uczniów.

źródło: Wiadomości - Gmina Sulęcin

Drużynę z naszej szkoły reprezentowali:

1. Barbara Gajowniczek - kl. IV

2. Bartosz Grodzicki - kl. IV